Pamjet që shihni tregojnë ish-zëvendësministrin e Shëndetësisë, Klodian Rjepaj dhe biznesmenin Ilir Rrapaj, të cilët u arrestuan dje me urdhër të SPAK për koncesionin e sterilizimit.

Fotoja është siguruar për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala. Rjepaj akuzohet për shpërdorim detyre, sa i takon procedurave të koncesionit, që u dha më dhjetor të vitit 2015, ndërkohë Rrapaj për mashtrim.

Ish-zyrtari dhe biznesmeni do të njihen sot me masën e sigurisë, ndërkohë që të dy shfaqen të buzëqeshur dhe të ‘çliruar’

(BalkanWeb)

Previous articleDenoncimi i ish-kandidatit të ‘BF’ për Kuçovën: Si përdorej ish-shefi i Operacionales i arrestuar, Bistri për të vjedhur vota, presion dhe shantazh qytetarëve
Next articleGjendet i vdekur bariu në Gjirokastër, dyshimet e para