I riu që shihni në foto është 18-vjeçari i cili humbi jetën nga covid 19.

Qamil Seiti nga Mamurrasi, ka humbur jetën në Spitalin Covid 2 , pasi ishte infektuar me covid. Siç duket dhe nga fotot i riu punonte në kuzhinë.

18-vjeçari kishte 100% të mushkërisë të prekur nga covid kur ka mbërritur në spitalin “Shefqet Ndroqi” dhe kjo gjë ka bërë që i riu të humbiste jetën.

Seiti ishte shtruar prej të paktën një jave tek Sanatoriumi ndërsa prej ditësh ishte në intubim.

Mësohet se 18-vjeçari nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese. I infektuar në spitalin “Shefqet Ndroqi”, është edhe babai i 18-vjeçarit, ndërsa nëna e tij është shëruar.

Top Channel

Previous article“Kam pasur frikë se çfarë mund t’i ndodhte familjes time”, ish-polici rrëfen detaje të reja mbi vrasjen e Malcolm X. Familjarët kërkojnë rihapjen e çështjes
Next articleMinistrja Kushi mbi Programin Kombëtar të Praktikave të Punës: “Mundësi shumë e mirë për integrimin e të rinjve në administratë e institucione të tjera”