Një aksident ka ndoodhur pak më parë në aksin Elbasan-Metalurgji. Në këtë aksident është përfshirë edhe një gazetare nga qyteti i Elbasanit. Paraprakisht bëhet më dije se nga aksidenti janë shkkatuar vetëm dëme materiale dhe nuk ka të lënduar.Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat e aksidentit./Egnatia news

Previous articleA do pranojë drejtimin e PD? Tabaku: Nuk kam asnjë ambicie, çdo hap që do merret do diskutohet me kolegët
Next articleLlogaraja “nën pushtetin” e mjegullës