Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Gramsh gjate ditës së sotme.

Një 16-vjeçare mësohet se është vetëhelmuar.

E reja pasi mori ndihmën e parë mjekësore në spitalin e qytetit për shkak të komplikacioneve është transportuar me helikopter drejt kryeqytetit.

Ende nuk dihen shkaqet qe mund të kenë detyruar 16-vjeçaren te ndërmarrë aktin ekstrem.

Egnatia news

Previous articleSi mundet Tirja që të bëjë këto prokuror? Debate të ashpra në gjyqin “Shefqet Ndroqi”, gjyqtarja përplaset me akuzën: Tirja e drejton spitalin?!
Next articleHakerat rus dhe amerikanë po bëjnë namin me WhatsApp, çdo ditë 50 denoncime për vjedhjen e të dhënave