52-vjeçari me inicialet R.S është vënë në pranga pasi vjedhur makinën e të dashurës në rrugën “Kongresi i Manastirit”, në Tiranë.

Njoftimi i Policisë: Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4 arrestuan shtetasin:

– R. S., 52 vjeç, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Kongresi i Manastirit”, ka vjedhur automjetin e të dashurës së tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Previous articleKomandanti i kampit të Fabrikës së Çimentos në Elbasan, njeri rigoroz, kurse komisari ‘Zgërbonja’, simbol i ligësisë dhe…”, Libri i ish-të burgosurit Agim Musta
Next articleArrestimi i prokurorit Lita, KLP emëron në krye të prokurorisë në Kukës Enkeleda Hoxhën