InfoKosova

BallinaSHOWBIZ

JA PSE KEJVINA KA TRUPIN KAQ TË BUKUR

02/02/2021

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, pothuajse çdo herë komentohet për të mirë në rrjet.

Ajo është shumë aktive në rrjete social, duke ndarë kështu imazhe nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja bionde ka zgjedhur që t’u ofrojë fansa pamje nga stërvitjet në palestër.

Me një veshje  të ngushtë, Kejvina  theksoi tiparet e format e trupit , për të cilat pëlqehet shume.

Ajo kishte vendosur të mos përdor asnjë lloj makijazhi.

Kujtojmë se ditë më parë modelja ka publikuar fotografi  nga pushimet në Dubai./Kosovarja

Previous articleE gënjeu me ëmbëlsira e kumbulla/ Abuzoi me 5-vjeçaren, burg për 48-vjeçarin në Berat
Next articleNafta falas, sa litra për hektar do të përfitohen sipas kulturave bujqësore që mbështeten nga skema