Reagimi në Twiter i Lulëzim Bashës:
Rama ka humbur çdo kontroll mbi pandeminë. Kemi testimet më të ulëta në Europë, numrin më të ulët të mjekëve dhe spitalet në kolaps vetëm sepse ai nuk heq dorë nga vjedhja me inceneratorë e koncesione. Pasi shkatërroi ekonominë tani ai po shkatërron jetën dhe shëndetin e njerëzve.

Previous articleZv.Drejtori i DVP Elbasan takim me nxënësit e shkollës “Luigj Gurakuqi, “Nushi:Stop drogës,duhanit e alkolit në shkolla…
Next articleShkon në 85 numri i viktimave në Turqi