Krizë mes çiftit? Tea nuk e ndjek Beartin

Ish-konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Tea, ditë më parë ka bërë të ditur lidhjen e saj me ish-konkurrentin tjetër, Beartin.

Pasi ajo kishte dalë si çift nga porgrami së bashku me Andin dhe pastaj kishte hedhur akuza drejt produksionit që i kanë detyruar të dilnin si çift.
Ndërsa, gjatë ditëve të fundit ajo është parë së bashku me djalin nga Kosova duke kaluar ditët më të mira të lidhjes së tyre.

Por ajo që është vërejtur te çifti është se pas hapjes përsëri të “Instagramit”, Tea nuk e ndjek më Beartin por Andin.

expres

Previous article“240 mijë ha tokë bujqësore që punohet në Shqipëri”
Next articleKryemadhi me të rinjtë e Vlorës: Nuk na bashkon flamuri politik, por sfidat për të ardhmen e Vlorës