Plagoset me armë zjarri aksidentalisht një 16-vjeçar me inicialet E.Gj në Tepelenë.

Burime paraprake bëjnë me dije se dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale dhe se i riu është plagosur në këmbë me armën e sherbimit të personit T.Gj,  babait të vet, i cili shërben si punonjës policie në Gjirokastër.

Previous articleKQZ URDHËRON HEQJEN E POSTERAVE TË LUÇIANO BOÇIT NË ELBASAN (VIDEO)
Next articleBritania ka dorëzuar raketa lundrimi me rreze të gjatë “Storm Shadow” në Ukrainë