Aksidentohet në punë një punëtor në Rrilë të Lezhës. Punëtori ka mbetur i plagosur rëndë dhe po transportohet drejt spitalit të Traumës në Tiranës. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Policia nis hetimet.

Priten informacione të mëtejshme.

Previous articleShpërthimi me tritol në makinën në lëvizje, reagon policia e Durrësit
Next articleRaporti i Dick Martyt për UÇK-në, Rama: Mblodhëm firmat për një rezolutë të re mbi atë të 2011