Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli ka biseduar me 3 finalistët e tjerë të “Big Brother VIP 2” në lidhje me dasmën e tij me Kiara Titon. Teksa fliste për planet e tij, Luizi nuk i kurseu edhe disa batuta me banorët.

Ai po tregonte se si do i ulte nëpër tavolina banorët e këtij edicioni, teksa edhe i ka thënë Kristit se do ta ulte ku të donte në tavolinat e dasmës..

Sakaq, Kristi nuk u ankua, por theksoi se mund ta ulte me kë të donte, përveçse me Armaldo Kllogjerin.

Pjesë e shkëputur nga biseda:

Luizi: Ku ke qejf me të ulur? Do me u ul me finalistët apo me këto.

Kristi: Ti i ndan ato, kujt i interesojnë.

Efi: Do që të ulet gjithandej.

Luizi: Me njerëz që i njeh.

Efi: Në një tavolinë vetëm.

Luizi: Tavolinat do jenë 8 vende dhe tavolina jote do jetë me Jonën, Eva, Genti, Ronaldo, Armaldo…

Dea: Më do mua? Nuk do e kesh atë luks.

Luizi: Ti do jesh në tavolinën më të zhurmshme edhe më e bukura ndoshta. Jona, Eva, Genti, Ronaldo, Kristi dhe Armaldo. Si dhe Antoneta e Bledi. Jeni tetëshja ku keni dy rrugë, ose me bërë qejf më shumë se të gjithë ose do ju fus një zarf të zi.

Luizi: Ti do jesh në tavolinën më të zhurmshme edhe më e bukura ndoshta. Jona, Eva, Genti, Ronaldo, Kristi dhe Armaldo. Si dhe Antoneta e Bledi. Jeni tetëshja ku keni dy rrugë, ose me bërë qejf më shumë se të gjithë ose do ju fus një zarf të zi. Tavolina tjetër do jetë Amos, Dea, Shpati dhe Nita, ta shohim a ka qenë në kuadër të lojës apo në të vërtetë. Këtu do jetë dhe Diola që Nita ta ketë një mbështetje. Xhonatani me Diolën, Herioni. Madje heq Bledin nga ju dhe lë Mikelen andej. Po rritet piaca te tavolina tjetër, Olta, Efi, Kejvina, Zhaklina Gjolla.

Previous articleE rëndë në Vorë/ Burri qëllon me sëpatë gruan pas koke
Next articleKeni ftohtë? Zbuloni sëmundjet që mund ta shkaktojnë