Eshtë mbyllur numërimi i votave në Elbasan per kryetarin e FRPD me këto rezultate:

Rezultatet e votimit ne Elbasan. Alesia – 22
Arnold Karriqi 5 vota
Artion Barjamaj 3 vota
Barbara Doda 34
Besian Xhaferri 135
Marigleni Dodi 31 vota./Egnatia news

Previous articleHumbi 29 milionë dollarë në lojërat e fatit, 46 vjeçari fajëson dhe padit kazinonë
Next articleShqiptarët edhe në laboratorët e “të bardhës” në Kolumbi, media belge: “Zhduken” krimet e vogla, po merren vetëm me transport