Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Ky lajm eshte bere i ditur nga vet Klosi permes nje postimi ne Facebook.


Ministri iu bën thirrje qytetarëve të respektojnë të gjitha masat e rekomanduara për të parandaluar përhapjen.


MESAZHI I KLOSI
Të nderuar miq. Pas testimit për COVID 19, rezultova pozitiv. Me nisjen e trajtimit dhe karantinimit sipas protokolleve, gjej rastin të ritheksoj rëndësinë e respektimit të të gjitha masave të rekomanduara nga ekspertët e shëndetësisë, për parandalimin e përhapjes. Ju uroj të gjithëve shëndet?

Previous articleTrump fiton Floridën! Shkon në 174 vota elektorale dhe ngushton ndjeshëm diferencën me Biden
Next articleEULEX kontroll në shtëpinë e ish-kryeparalamentarit të Kosovës