Skënderbeu ka fituar ndaj Partizanit me rezultatin minimal 1-0.

Një ndeshje intensive dhe me shumë raste nga të dyja skuadrat, por të cilat nuk janë konkretizuar deri në minutën e 82’ të sfidës.

Kjo pasi Liço fiton një 11 metërsh për korçarët dhe Rashica ndëshkon Hoxhën.

Me këtë fitore, Skënderbeu renditet tashmë në vendin e dytë me 12 pikë, një më pak se vendi i parë që është Egnatia, ndërsa të kuqtë e kryeqytetit në vendin e pestë me 8 pikë./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin

Previous articleSpanjë/ Digjet klubi i natës, të paktën 13 të vdekur! 
Next articleËshtë tjetërkush që shpërdoron të ardhurat e këtij populli”, qeveria i detyron të punojnë 5 vite në vend, nis protesta e studentëve të mjekësisë