Ilnisa dhe Saraj Karaj që prej mbrëmjes së djeshme në “Prime” të Big Brother VIP, janë përplasur me debate dhe ofendime ndaj njëra tjetrës.

Sara Karaj e akuzon se Ilnisën se po e përdor atë për të luajtur “kartën” e xhelozisë me Meritonin. Një nga përplasjet e ditës së sotme ishte edhe se sipas Sarës, Ilnisa i ka përmendur Dubain në mënyrë provokuese.

Një pjesë nga debati:

Sara: Të kesh turp, nuk më djeg mua se e kam një fytyrë që e ruaj, por ty të vijë turp që më përmend mua Dubain. Se të gjithë e kanë kuptuar se si e the ti.

Ilnisa: Seriozisht?

Sara: Turp të të vijë. ti nuk ke një shoqe reale në shtëpi. Veprat tregojnë për ty. Flet për femrat në Dubai, ke shumë fytyrë ti.

https://www.instagram.com/reel/C35bA0BMlYv/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=810&rd=https%3A%2F%2Fwww.oranews.tv&rp=%2Flifestyle%2Fvideo-mos-me-fol-per-dubain-turp-te-te-vije-debat-mes-ilnises-dhe-sara-i1142595#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1216.0999999940395%2C%22ls%22%3A307.09999999403954%2C%22le%22%3A916.2999999970198%7D