Ka nisur mbledhja në Gjykatën Kushtetuese për shqyrtimin e kërkesës së PD për shfuqizimin Bordit të çmimeve të karburanteve.

Nga Partia Demokratike janë paraqitur Dashnor Sula, Dhurata Çupi dhe avokati Marash Logu.

Të pranishëm në sallë janë përfaqësues të Bordit të Transparencës, Autoritetit të Konkurrencës dhe qeverisë.

Previous articleCelibashi: Berisha dhe Basha thonë jemi kryetar, do vlerësojmë se kush e ka tagrin
Next articlePritshmëritë për zgjedhjet lokale, Rama: Nuk është e vështirë me një kundërshtar të tillë, të shkojmë përtej fitores