45-vjeçari Xhuljano Goga banues në lagjen “Uznovë”, ka mbërritur i plagosur në spitalin e Beratit.

Sipas informacioneve paraprake, Goga ka mbërritur në spital me mjetin e tij, i mbuluar me gjak dhe nuk ka treguar asnjë detaj rreth ngjarjes.

Ai pritet të dërgohet në Spitalin e Traumës, në Tiranë

Priten informacione të mëtejshme.

Previous articleSherri në Hamallaj, AMP arreston gardistin që shoqëronte Kryeparlamentaren
Next articleRikthehen zjarret në Maliq, digjen dhjetëra hektarë tokë me kashtë