Videoja erotike që qarkulloi me ditë të tëra në rrjet ku u komentua se shfaqej moderatorja e njohur Luana Vjollca, tërhoqi vëmendjen e publikut.

Por e vërteta qëndron ndryshe. Ndonëse shumë ishin skeptikë lidhur me reagimet e moderatores ku shprehej se nuk ishte ajo personi që shfaqej në imazh, e vërteta shumë shpejt doli.

VoxNews ka siguruar videon origjinale ku nuk është moderatorja Luana Vjollca por një vajzë tjetër dhe video është e transformuar nga Inteligjenca Artificiale.

Fytyra e vajzës është tjetër, dhe është thjesht një montazh me fytyrën e Luanës.

Previous articleViruset “Zombie” po zgjohen pas 50 mijë vjetësh, mund të jenë fatale për njerëzimin
Next articleI dënuar për vrasjen e oficerit të policisë dhe të birit vetëm 8 vjeç, Engjëll Brahimi kundërshton ekstradimin në Shqipëri