Publikohen emrat e 25 të arrestuarve nga megaopracioni i policisë kundër trafiku të lëndëve narkotike në Tiranë.

emrat e të arrestuarëve, të cilët janë:

Envis Gorellari, Fatjon Çiçi, Enea Sulejmani, Igli Begaj, Shkëlqim Ostreni, Rei Ramushi, Emiljano Birja, Abdullah Zyberi, Albjo Shkira, Kevin Nazari, Amarildo Jashari, Florjan Çepa, Ibez Zebi, Florjan Miha, Erol Bardhoshi, Andrin Bajraktari, Emiljano Maksutaj, Hamza Firi, Albi Bulku, Maringlen Kolaj, Armando Disha, Klodjan Lena, Altmir Mustafaraj, Gentjan Agaj, Flori Lime.

Të arrestuarit dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe lokaleve të natës.

Operacioni u zhvillua nga sektori kundër narkotikëve në Policinë e Tiranës. Nga ky operacion janë sekuestruar lëndë narkotike kokainë, si edhe vlera monetare. /abcnews.al