Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë.

Një punëtor, teksa po punonte në katin e nëntë të një pallati, ka rënë nga lartësia, duke humbur jetën në vend.

Ende nuk dihet identiteti i tij.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së punëtorit.