Një 17-vjeçar ka gjetur vdekjen ne një lavazh. Minoreni ishte punëtor dhe e ka zënë korrenti.Ngjarja ndodhi në Dimal.

Previous article“Urdhëroi ambasadorin të paguante faturën e italianëve që ikën me vrap në Berat”, Rama rrëfen vizitën e Melonit në Vlorë: Pushoi në rezidencën time
Next articleDarka e Mitsotakis me liderët e Ballkanit Perëndimor, Shqipëria ‘injoron’ ftesën, Vuçiç dhe Kurti do të marrin pjesë