Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira deri mesatare.

Temperaturat minimale do të luhaten 14-23 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 29 -33°C e veri , 33-37°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7-10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

Previous articleFOTOT: ”E dua trupin tim”, Luana Vjollca tregon format me bikini
Next articleDhunoi dhe kanosi me armë të ëmën, pranga 44 vjeçarit