Megjithëse të ndarë që prej lindjes së vogëlushit, reperi Majk dhe ish-partnerja Majlinda Zeka kanë ditur të gjejnë gjuhën e përbashkët për të prindëruar siç duhet dhe për t’ia bërë ditët më të bukura djalit të tyre.

E kemi parë shpesh në media si “çunin e babit”, një bukurosh që ka marrë tiparet më të bukura të të dy prindërve.

Koha kalon shpejt dhe Roani sot mbush 6 vjeç!

Ka qenë Majk ai që ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram disa foto të ëmbla nga momente të ndryshme me të birin, ku i uron ditëlindjen krahas pozave.

Previous articleSpanjë/ Sportisti përplaset për vdekje nga shoferi i dehur
Next articleEfektet e Konsumit të Ujit me Limon Sipas Dietologëve