GJIROKASTËR- Dy persona janë proceduar penalisht  në Kakavijë pasi po tentonin të kalonin një shumë të konsiderueshme parash nga Shqipëria, në drejtim të shtetit të Greqisë.

https://www.epovid.com/embed/4d611c12f021c70fc55b
Sipas policisë kufitare, në dy raste janë sekuestruar në total një vlerë prej 47 mijë eurosh. Ata i kishin fshehur paratë në automjete dhe në çantë. Autoritetet kanë nisur hetimet për zbardhjen e rasteve./abcnews.al

Previous articlePresidenti dekreton datën: Më 24 shtator zgjedhje për kreun e bashkisë Kukës
Next articlePlagoset me armë një person në Shkodër