ORIKUM- Edhe qyteti i Orikumit është përfshirë nga reshje të dendura shiu gjatë natës. Era ka qenë e fortë por nuk ka shkaktuar probleme.

Ndërkohë rrebeshet e shiut kanë sjellë përmbytje në rrugët e qytetit.

Edhe gjatë autostradës Fier – Vlorë në afërsi të fshatit Panaja , nënkalimi për të shkuar në këtë fshat është i përmbytur nga uji, ndërkohë toka po në këtë fshat janë nën ujë.

Top Channel

Previous articleOrikumi ‘nën ujë’/ Përmbyten disa lagje, niveli i ujit mbi 50 cm!
Next articleNë kërkim kombëtar, arrestohen tre persona në Tiranë! Në pranga dhe 3 shoferë