Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare.

Temperaturat minimale do të luhaten 12-21 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 28 -32°C në veri , 33-36°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7-10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur.

Previous articlePolicia jep detaje të reja për vrasjen në Maliq, autori e qëlloi viktimën me armë zjarri dhe më pas e hodhi në gropën  septike
Next articlePlagoset me armë zjarri jashtë lokalit i riu në Fier