Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Sheq, Dimal.

Mësohet se një 45 -vjeçar teksa ka qenë duke punuar tokën me traktor, aksidentalisht mjeti bujqësor është përmbysur dhe e ka zënë poshtë.

Për pasojë 45-vjeçari ka humbur  jetën.

Njoftimi i policisë:

Berat/Informacion paraprak

Rreth orës 18:40, shtetasi, 45 vjeç, në fshatin Sheq, Dimal, duke punuar tokën me mjet buqësor (traktor), dyshohet se aksidentalisht mjeti buqësor është përmbysur dhe e ka zënë poshtë. Për pasojë 45-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al