Nje aksident I pazakonte eshte shenuar pak me pare ne aksin Belsh -Elbasan ne fshatin Shalës.

Nje makine ka perplasur një tufë me bagēti (dele) duke shtypur disa prej tyre. I zoti i tufës ka shpërthyer në lot nga incidenti i rëndë.

Shkak paraprakisht dyshohet shoejtësia e mjetit dhe pakujdedia ne rrugë./Egnatia news

(KUJDES PAMJE TË RËNDA)

Previous articleDyshohet se kreu marrëdhënie seksuale pa dëshirë me një 15 vjeçare, arrestohet i riu në Mallakastër
Next articlePasi Leart Kurti vdiq në spital, polici që e arrestoi humbi ndjenjat, zbardhet dinamika dhe dëshmitë e policëve të 3-shit