Cardi B po lufton kundër pretendimeve se kënga e re, “Up”, është një riprodhim i këngës së quajtur “Stuck” nga reperët e New Jersey, Mir Pesos dhe Mir Fontane.

Ata vjedhin”, tha Mir Pesos në një postim në Instagram duke krahasuar dy këngët. “Ne duam paratë tona” shkroi ai në Twitter.

Në lidhje me këtë, Cardi, postoi një histori në Instagram të një videoje të vjetër të saj duke kënduar këngën dhe shkruajti:

“Nga 7 Gushti … Unë kam qenë duke punuar për këtë. Na vjen keq lil djali kurrë nuk ju pengon”.

Previous articleKryemadhi me të rinjtë e Vlorës: Nuk na bashkon flamuri politik, por sfidat për të ardhmen e Vlorës
Next articleParkim nëntokësor trekatësh me 300 vende/Zemra e Gjirokastrës do të kthehet në një hapësirë këmbësore