Shfaq shqetësime dhe komplikacione shëndetësore në mjediset e bugut të Fierit, ndërron jetë rrugës për në spital një 52 vjecar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në burgun e Fierit dhe dyshohet që shkak i vdekjes ka qenë një infarkt.

Shoku i dhomës ka konstatuar problemin shëndetesor, dhe ka njoftuar autoritetet të cilat kanë marrë masat për ta derguar në spital.

52 vjeçari ka mbërritur pa shenja jete në spitalin e Fierit.

Previous articleDetaje të reja nga krimi që shokoi Serbinë: 14 vjeçari shkoi në poligon me të atin, publikohet skica e tij e vrasjes
Next articleVidhte marketet gjatë natës, arrestohet i riu në Librazhd