Një zjarr ka përfshirë azilin e të moshuarve në Fier. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, megjithatë dyshohet te një pajisje elektrike në verandën e godinës.

Nga pamjet e siguruara nga ABC News, vihet re se në vendngjarje kanë mbërritur ambulanca dhe policia.

Lajmi në përditësim