Ernest Muci është transferuar nga Tirana në Legia të Varshavës.

Klubi i Tiranës ka marrë 500 mijë euro dhe 10% të kartonit në rast të shitjes së tij.

Top Channel

Previous articleSituatë kritike/ Sërish mbi një mijë raste të reja, 15 pacientë humbin betejën me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit
Next articleSocialistët mendojnë se jemi në drejtimin e duhur, opozitarët në drejtimin e gabuar. Elektorati i LSI më “i karikuar” se i PD