Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme (17 shtator) në Lushnjë. Mësohet se një kamion ka përplasur një ambulancë dhe për pasojë raportohet për një person të vdekur.

Aksidenti ka ndodhur në kryqëzim të autostradës Fier-Lushnje, ndërsa bëhet e ditur se ambulanca po transportonte për në Tiranë një person të sëmurë.

Nga aksidenti pacienti ka ndërruar jetë.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor shkuan në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit

Previous article“Arrest në burg” edhe për 25 personat e kapur në Korçë gjatë operacionit “Tempulli”
Next articleHapen aplikimet në e-Albania për punonjësit e administratës publike që përfitojnë kredi të lehtësuara për blerje banese