Luana Vjollca është një nga ato vajzat të cilat asnjëherë nuk heqin dorë nga endrrat e tyre. “Zemër Luana” është formati më i ri i moderatores i cili prej javësh tashmë po transmetohet çdo të dielë në “Tv Klan”.

Që në puntatën e parë ky emision rezultoi një suksesi vërtetë, mirëpo pas çdo suksesi fshihet një punë e palodhur e moderatores dhe stafit të saj.

Së fundmi ka qenë vetë Luana, e cila në llogarinë e saj në “Instagram” ka publikuar një video të këmbëve të saj të vrara dhe të fytyrës ku shihet e nxirë dhe e lodhur.

“Thjesht shume e lodhur… shenjat e tregojne qarte stermundimin e ketyre diteve intensive pune e xhirimesh. Por une mezi po pres te ndaj me ju gjithckaaaaaa!!!!

Ps. Punoni fort per te qene e pavarur, per tja dal vet, per ti realizuar endrrat tuaja.. per te thene: Ja Dola serish!”, shruan ajohttps://www.instagram.com/p/CmxIpHGoMoz/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fnewsbomb.al&rp=%2Fcfare-ka-ndodhur-me-luana-vjollcen-moderatorja-publikon-foton-me-sy-te-nxire-dhe-fytyre-te-enjtur%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A2031.1999999955297%2C%22ls%22%3A1477.7999999970198%2C%22le%22%3A1886.5%7D