Debate të forta në Kuvend/ “Ti bën teatër në ato kulla, turp”! Çfarë e nxehu Lulzim Bashën? Rithemelimi bllokon Foltoren

Previous articleBasha flet me tone të larta në Kuvend, thirrje Nikollës: Po merrni zvarrë përfaqësimin e PD-së, po fshiheni…
Next articleElbasan / Vihen në pranga 2 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 2 të tjerë, për vepra të ndryshme penale.