Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Dukagjinin,  ku është vrarë me armë zjarri Zef Guri dhe është plagosur rëndë i biri, Gjin Guri.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Malit të Shoshit, ndërsa policia ka blinduar zonën.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje dhe po ashtu autori ose autorët./abcnews.al