Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max i ka bërë krenarë shqiptarët kudo anë e mbanë globit me sukseset e saj.Ajo është e ndjekur nga mbi 3.2 milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku ndan foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj.Së fundmi, ajo ka rishpërndarë në InstaStory disa foto të plazheve të bukura të Shqipërisë, ku ka shprehur dëshirën për të qenë në shtetin amë.

Dua të jem në Shqipëri në këtë moment”, shkroi Ava Max në mbishkrimin e këtij postimi në InstaStory.

Previous article “Zikaltërit” të pandalshëm, Calhanoglu nuk fal nga pika e bardhë e penalltisë
Next articlePo kthehej nga dasma e të vëllait, humb jetën në një aksident 35-vjeçarja në Konispol, plagoset bashkëshorti i saj (EMRI)