Vetëm 5 minuta pas shënimit të golit të dytë, “zikaltërit” e Inter kanë arritur të gjejnë dhe golin e 3-të të sfidës, duke i dhënë kështu goditjen e “knock out”, “violëve” të Fiorentina-s.

Goli i tretë i sfidës erdhi nga pikë e bardhë e penalltisë, aty ku “përgjegjësinë” mbi supe e mori “ylli” i mesfushës, Hakan Calhanoglu dhe me një goditje potente mposhti portierin kundërshtar, duke “hipotekuar” fitoren e “zikaltërve”, që në minutën e 58′ të sfidës. Rezultati shkon në 3 me 0. /i.m /abcnews.al

Previous articleDurrës/ Shpëtohen 2 persona që rrezikuan të fundoseshin bashkë me gomonen e tyre
Next articleFOTO/ Ava Max publikon pamje të plazheve në Shqipëri: Dua të jem atje tani