Sot mesa duket ishte dita që Ronela Hajati të na zbulonte të rejat më të fundit nga ajo. Përmes një “ask me” në Instagram, artistja lejoi ndjekësit që të pyesin për kuriozitetet e tyre.

Falë tyre, mësuam se Ronela mund të publikojë një këngë të shtunën, ka gati disa bashkëpunime e se do e donte dhe një herë të performonte në “Eurovision”.

Po ashtu, Ronela tregoi se nuk është e dashuruar.