Weibo.com ka publikuar foto e disa vajzave fshati në Kinë teksa ato merreshin me punë të zakonshme, por janë sjellë në një formë mjaft provokative.

Fotot e tyre kanë thyer rrjetin dhe po komentohen për bukurinë e tyre.Ndoshta nuk do ta besoni, por këto janë me të vërtetë vajza fshati.

Previous articleTrekëndëshi i dashurisë/ Irina Shayk takohet me Brady por dëshiron të martohet me Cooper
Next articleBeleri mollë sherri! Mitsotakis me ‘gurë’, Rama me ‘bukë’