Një e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj, ndërsa dyshohet se është vetëvarur. Ngjarja ndoshi në fshatin Lepenicë, në Vlorë.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi:

Sot, rreth orës 07:55, në fshatin Lepenicë, është gjetur nga familjarët, në banesën e saj, dyshohet e vetëvarur, shtetasja L. T., rreth 75 vjeçe.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous articleTë akuzuar për shitblerje votash, SPAK çon për gjykim dosjen për Kristo Agalliun dhe Agron Durajn
Next articleAksioni policor në veri të Kosovës/ Prokurori: Kontrollet u kryen në pronat e Radoiçiç