Një 54-vjeçare ka denoncuar në polici se ka humbur kontaktet me djalin e saj. Mësohet se 25-vjeçari S. E, prej dy vitesh jetonte dhe punonte në Tiranë.

Ndërkohë policia ka nisur punën për gjetjen e të riut.

Njoftimi i policise:

Ditën e djeshme, rreth orës 11:00, në ambientet e Komisariatit të Policisë Cërrik, ka bërë kallëzim shtetasja S. E., 54 vjeçe, banuese në Cerrik, se që prej datës 28.01.2023, ka humbur kontaktet me djalin e saj, shtetasin S. E., 25 vjeç, i cili prej 2 vjetësh jetonte dhe punonte në Tiranë. Vijon puna për gjetjen e shtetasit S. E.