Kohëve të fundit ajo ka bërë një ndryshim në pamjen e saj duke u kthyer në bionde, e të cilat i kanë dhënë një freski në paraqitje.

Në disa imazhe që i ka publikuar së fundi, artistja vuri në fokus linjat e saj, teksa pozoi vetëm në bikini.

Bukuroshja dukej në formë të mirë, derisa flokët e saj të lëshuara dhe të bardha ia shtonin hijeshinë.

Këngëtarja e cila kohë më parë u rikthye në muzikë, pas një pauze të gjatë, po vazhdon t’i shijojë pushimet në jug të Shqipërisë edhe në këto ditë të fundit të verës.