Në mbledhjen e rradhës së këshillit bashkiak nuk është miratuar lejen për guroren në Mlizë të Elbasanit për firmen e Vëllezërve Hysa.

Propozimi I bëre nga bashkia e Elbasanit është refuzuar nga antarët e Këshillit bashkiak

Previous articleMedia turke publikon foton e gjashtë të ekzekutuarve në Greqi, hetohen celularët dhe ADN e tyre
Next articleDhunohet me sende të forta 32 vjeçari në Fushë Krujë, dërgohet me urgjencë në spital