Kombëtarja e Shqipërisë tashmë ka lënë pas barazimin ndaj Çekisë dhe është gati për të nisur punën për ndeshjen tjetër kualifikuese, atë kundër Polonisë të dielën në “Air Albania.

Për të mos humbur shumë kohë, menjëherë pas ndeshjes, ekipi udhëtoi drejt Shqipërisë me “charter” për të mos humbur shumë kohë dhe të përgatitet për ndeshjen e rëndësishme.

Këtë të premte skuadra do të nisë përgatitjet për ndeshjen ndaj Polonisë, ku në orën 17:00 do të nisë stërvitja. Në orën 18:45 pritet trajner Sylvinho në konferencën për shtyp dhe në orën 19:30, skuadra do të zhvillojë seancën zyrtare të stërvitjes në “Air Albania”./ h.ll/abcnews.al

Previous articleU fsheh disa kohë në Shqipëri, 11 vjet burg për bosin e kriptomonedhës Faruk Fatih Ozer
Next articleQeveria përcakton metodologjinë e kostos së studimeve në Mjekësi, ja si do bëhet përllogaritja për çdo student