Në Bashkinë Lezhë, kryeson opozita. Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Pashk Preng Gjoni ka mbledhur 694 vota.

Sakaq, kandidati i PS-së, Pjerin Zef Ndreu, deri më tani ka 413 vota.

Janë numëruar 5 QV, nga 126 në total.

Previous articleNumërimi në Shkodër/ Benet Beci shkon te KZAZ 2, Spahia deri tani 181 vota
Next articlePS rreth 1 mijë vota para në Tepelenë, kryeson dhe Konispolin