Luana Vjollca është një nga moderatoret më të njohura e më të pëlqyera në vend. Emisionet e saj kanë gjeneruar prej vitesh miliona klikime në rrjetet sociale duke bërë që të jenë më të pëlqyerat e publikut. E teksa po bën një pauzë nga puna në televizion, ajo ka marrë pak kohë dhe ka bërë një “ask” me ndjekësit e saj.

Ajo u pyet nga njëri prej tyre se kur do bëjë një film për jetën e saj dhe mënyrën sesi i ka ecur karriera. Po mesa duket Luana është shumë hapa para. Ajo ka zbuluar se këtë e ka menduar para dy vitesh, por ende nuk ia ka nisur punës

“Kam min 2 vite qe mendoj te bej dicka por ende sjam kam gjetur fillin”

Përderisa e ka menduar, me shumë siguri që Luana do e bëjë realitet!