Librazhd/Informacion paraprak

Rreth orës 16:15, në fshatin Tokëz, shtetasi A. A., rreth 11 vjeç, banues në Librazhd,
dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë në lumin Rrapun.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen nga lumi, të trupit të pajetë të këtij shtetasi.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous articleTransformimi i habitshëm i Sam Asghari për t’u kthyer në bashkëshortin e Britney Spears (fotot)
Next articleAksident në Korçë, makina përplaset me disa pemë dhe përfundon përmbys në anë të rrugës