Operacion anti-drogë nga Policia e Shtetit dhe SPAK në disa qytete të vendit. Aktualisht megaoperacioni po zhvillohet në qytetin e Kurbinit.

Mësohet se është rrethuar banesa e ish-oficerit të Forcave Speciale, Gëzim Çela. Ky i fundit është shpallur në kërkim pasi ishte dënuar me 20 vite burg.

Janë arrestuar disa persona, mes tyre edhe shefi i Komisariatit të Kurbini

Previous articleMilot/ Kapet 57 vjeçari që transportonte dhjetëra emigrantë nga Siria, deri në 8000 Euro për kalimin e kufirit
Next articleOperacioni “Flakë në det”, Rrumbullaku bën bilancin: 1 i arrestuar, 3 në kërkim