Pasditen e sotme ka pësuar një defekt treni që përcjell naftën bruto drejt petroliferës.

Treni ka pësuar defekt në zonën e Novoselës. Raportohet se për pasojë është bllokuar rruga dytësore që lidh Vlorën me Fierin./abcnews.al

Previous articlePD zgjedh Kryesinë dhe sekretariatin/ Votëbesohet Alibeaj, lista me anëtarët e rinj dhe ata që mbetën jashtë Kryesisë
Next articleTragjedia në Marok, Macron urdhëron fikjen e dritave të Kullës Eifel në nder të viktimave